INFO BOX

arr3KATALÓG VOZIDIELAUTOPOŤAHY ŠITÉ NA MIERU PONÚKAME NA NASLEDOVNÉ VOZIDLÁ: Priebežne aktualizovaný zoznam. Ak... arr3AKCIOVÉ CENY AUTOPOŤAHOV - November 2019 (kliknite sem)!AKCIA! Absolútny pád cien v novembri na všetky materiály na autopoťahy najmä pre osobné autá už od... arr3ZJEDNAJTE SI CENU AUTOPOŤAHOV (kliknite sem)ZJEDNAJTE SI CENU !!! Považujete sa za šikovného? Ak áno, zjednajte si cenu u nás a veľa... arr3NONSTOP KONTAKTYPre stále sa zvyšujúci záujem o autopoťahy z našej produkcie sme pre Vás zriadili ďalšíu už druhú... arr3,...

KONTAKTY

NONSTOP PRÍJEM OBJEDNÁVOK
NONSTOP INFORMÁCIE
0948 051 079 (24h denne 7 dní)
0907 537 977 (24h denne 7 dní)
obchod@potahy.sk

ANKETA


KONTAKT a INFORMÁCIE » Otázky a odpovede
Môžete nám položiť otázku:
Vaša otázka: *
Vaše tel. číslo pre odpoveď: *
 
Dôležité informácie o autopoťahoch
KTO SME?
Kolektív pracovnikov firmy Autopoťahy s.r.o. má 17 ročné skúsenosti s výrobou autopoťahov šitých na mieru a na trh sme dodali už niekoľko desiatok tisíc autopoťahov. Naše výrobky nájdete v autosalónoch, špecializovaných predajniach, v sieti našich vlastných maloobchodných predajných miest v obchodných centrách po celom Slovensku a v internetovom obchode www.potahy.sk
POJEM AUTOPOŤAHY ŠITÉ NA MIERU
Autopoťahy šité na mieru slúžia na ochranu alebo dekoráciu sedadiel vo vozidle a vyrábajú sa na základe presných mier sedadiel, ktorými disponujeme. Autopoťahy sa šijú z textilných materiálov, ktoré sú určené špeciálne pre výrobu autopoťahov. Dokážeme vyrobiť autopoťahy na mieru presne podľa značky, modelu a roku výroby vozidla a podľa špeciálnych požiadaviek ako sú napríklad otvory na bočné airbagy, lakťové opierky, kapsy, bezpečnostné pásy, stolíky a pod.
JE POTREBNÉ ZADAŤ MIERY SEDADIEL?
Nie, my už disponujeme presnými mierami na takmer všetky typy vozidiel. Stačí ak nám udáte presný názov a rok výroby Vášho vozidla a odpoviete na pár jednoduchých otázok.
NA AKÉ TYPY VOZIDIEL SA VYRÁBAJÚ AUTOPOŤAHY?
Autopoťahy šité na mieru vyrábame na takmer všetky typy osobných áut, dodávok a kamiónov.
AKÉ MATERIÁLY SA POUŽÍVAJÚ PRI VÝROBE AUTOPOŤAHOV?
Všetky materiály sú tkané zo špeciálnych odolných a tvárnych nití.
CHCEM SI OBJEDNAŤ AUTOPOŤAHY ŠITÉ NA MIERU...
Autopoťahy šité na mieru je možné objednať vyplnením objednávky na tejto stránke v sekcii objednávka. Autopoťahy je možné objednať aj jednoducho a rýchlo telefonicky NONSTOP, teda aj dnes, na telefónnom čísle 0907 537 977, kde sa Vás ujme náš vyškolený personál, ktorý Vám poradí s výberom, odpovie na Vaše otázky a prispôsobí cenu Vašim požiadavkam.
NDE1OTA5NT