INFO BOX

arr3KATALÓG VOZIDIELAUTOPOŤAHY ŠITÉ NA MIERU PONÚKAME NA NASLEDOVNÉ VOZIDLÁ: Priebežne aktualizovaný zoznam. Ak... arr3AKCIOVÉ CENY AUTOPOŤAHOV - Júl 2019 (kliknite sem)!AKCIA! Absolútny pád cien v júli na všetky materiály na autopoťahy najmä pre osobné autá už od 99... arr3ZJEDNAJTE SI CENU AUTOPOŤAHOV (kliknite sem)ZJEDNAJTE SI CENU !!! Považujete sa za šikovného? Ak áno, zjednajte si cenu u nás a veľa... arr3NONSTOP KONTAKTYPre stále sa zvyšujúci záujem o autopoťahy z našej produkcie sme pre Vás zriadili ďalšíu už druhú... arr3,...

KONTAKTY

NONSTOP PRÍJEM OBJEDNÁVOK
NONSTOP INFORMÁCIE
0948 051 079 (24h denne 7 dní)
0907 537 977 (24h denne 7 dní)
obchod@potahy.sk

ANKETA


KONTAKT a INFORMÁCIE » Otázky a odpovede
Môžete nám položiť otázku:
Vaša otázka: *
Vaše tel. číslo pre odpoveď: *
 
Dôležité informácie o autopoťahoch
KTO SME?
Kolektív pracovnikov firmy Autopoťahy s.r.o. má 17 ročné skúsenosti s výrobou autopoťahov šitých na mieru a na trh sme dodali už niekoľko desiatok tisíc autopoťahov. Naše výrobky nájdete v autosalónoch, špecializovaných predajniach, v sieti našich vlastných maloobchodných predajných miest v obchodných centrách po celom Slovensku a v internetovom obchode www.potahy.sk
POJEM AUTOPOŤAHY ŠITÉ NA MIERU
Autopoťahy šité na mieru slúžia na ochranu alebo dekoráciu sedadiel vo vozidle a vyrábajú sa na základe presných mier sedadiel, ktorými disponujeme. Autopoťahy sa šijú z textilných materiálov, ktoré sú určené špeciálne pre výrobu autopoťahov. Dokážeme vyrobiť autopoťahy na mieru presne podľa značky, modelu a roku výroby vozidla a podľa špeciálnych požiadaviek ako sú napríklad otvory na bočné airbagy, lakťové opierky, kapsy, bezpečnostné pásy, stolíky a pod.
JE POTREBNÉ ZADAŤ MIERY SEDADIEL?
Nie, my už disponujeme presnými mierami na takmer všetky typy vozidiel. Stačí ak nám udáte presný názov a rok výroby Vášho vozidla a odpoviete na pár jednoduchých otázok.
NA AKÉ TYPY VOZIDIEL SA VYRÁBAJÚ AUTOPOŤAHY?
Autopoťahy šité na mieru vyrábame na takmer všetky typy osobných áut, dodávok a kamiónov.
AKÉ MATERIÁLY SA POUŽÍVAJÚ PRI VÝROBE AUTOPOŤAHOV?
Všetky materiály sú tkané zo špeciálnych odolných a tvárnych nití.
CHCEM SI OBJEDNAŤ AUTOPOŤAHY ŠITÉ NA MIERU...
Autopoťahy šité na mieru je možné objednať vyplnením objednávky na tejto stránke v sekcii objednávka. Autopoťahy je možné objednať aj jednoducho a rýchlo telefonicky NONSTOP, teda aj dnes, na telefónnom čísle 0907 537 977, kde sa Vás ujme náš vyškolený personál, ktorý Vám poradí s výberom, odpovie na Vaše otázky a prispôsobí cenu Vašim požiadavkam.
YTM3ZGIyNG